Transport morski

Niewątpliwie szczególnymi zaletami tego rodzaju transportu są nieograniczona struktura ładunkowa ładunku oraz praktycznie nieograniczony zasięg pływania statków, łatwy dostęp do głównych światowych centrów gospodarczych.

Wyróżnia go również silna degresja kosztów jednostkowych wraz ze wzrostem odległości przewozu.

Nasza firma organizuje globalne przewozy ładunków morskich w kontenerach (FCL) oraz drobnicy (LCL) oraz sztuk ciężkich i wielkogabarytowych. Współpracujemy z największymi światowymi armatorami morskimi oraz agentami na całym świecie.  Naszym klientom oferujemy pełen monitoring przesyłki 24h na dobę oraz profesjonalną obsługę w każdym porcie na całym świecie. Działając jako operator transportu intermodalnego łączymy transport morski z innymi gałęziami transportu , co sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować transport ładunku naszego klienta w najbardziej niedostępne miejsce na świecie.

Transport morski obsługuje największą część międzynarodowych obrotów towarowych. Szacuje się, iż pod względem masy ładunkowej tą gałęzią transportu przemieszczanych jest około 75% całości światowej wymiany towarowej. Uznano, że korzystanie z transportu morskiego jest najbardziej opłacalne w przypadku przewozów na długie odległości.

Skontaktuj się z nami