Certyfikaty

Spełnianie najwyższych standardów w celu usatysfakcjonowania klienta to nasz priorytet. Dzięki temu zdobyliśmy i wciąż zdobywamy nowe certyfikaty podnoszące poziom jakości naszych usług.

intermodal_iso_9001_logo
ISO 9001

Norma 9001 służy do zarządzania jakością w przedsiębiorstwie.

W dzisiejszym świecie jest to podstawowy certyfikat jaki powinno posiadać dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.

Czytaj więcej
intermodal_iso_14001
ISO 14001

Norma ISO 14001 jest stosowana w zarządzaniu środowiskowym.

Ochrona środowiska jest obowiązkiem do spełnienia każdej osoby oraz każdego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej
intermodal_iso_2000_logo
ISO 22000

Norma ISO 22000 jest stosowana dla bezpieczeństwa żywności i pasz w łańcuchu dostaw. Ma to fundamentalne znaczenie w transporcie oraz produkcji żywności, gdyż chodzi o nasze zdrowie.

Czytaj więcej
intermodal_SQAS_certyficate_logo
SQAS

Certyfikat SQAS jest certyfikatem dotyczącym bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw produktów chemicznych. Ponieważ nasza firm realizuje transporty artykułów chemicznych zarówno paletyzowanych jak i płynnych postanowiliśmy zdobyć ten prestiżowy dokument.

Czytaj więcej
intermodal_haccp_logo
HACCP

HACCP – celem jest  zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez zidentyfikowanie i określenie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz z punktu widzenia ryzyka, które może wystąpić podczas przebiegu procesu produkcyjnego oraz obrotu żywnością.

Czytaj więcej
medal
Ecovadis

EcoVadis to międzynarodowa platforma wspierająca przedsiębiorstwa w ocenie ich dostawców pod kątem szacunku dla środowiska naturalnego i potrzeb społecznych. Podążając najnowocześniejszymi stadardami zdobyliśmy srebrny medal o ocenie audytorów Ecovadis.

Czytaj więcej